צילום אירועים

מחפשים צלם אירועים בשרון או במרכז הארץ? הגעתם למקום הנכון!

 

בחברה פועל צוות צלמים מקצועי ועתיר ניסיון, המתמחה בצילום אירועים. לא משנה מהו סוג האירוע: בין אם נדרש צילום למגזר הפרטי, העסקי או הדתי - צוות הצלמים עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, ושם דגש על עבודת הצילום ועל אופן הגשת החומרים ללקוח. כל עבודת צילום קטנה או גדולה או כל צילום אירוע קטן או גדול זוכה לתשומת לב. אז אם אתם חוגגים אירוע חברה, אירוע פרטי, כנס, חינה, יום הולדת, או כל אירוע אחר ורוצים צילום מקצועי או מגנטים לאירועים למזכרת לאורחים אנו פה.

Events Photography

הצלם - צלם אירועים
  • Facebook
המוטו שלנו

צוות הצלמים מגיע לכל אירוע באנרגיה חיובית על מנת ליצור אווירה מיוחדת כבר בתחילת האירוע, צילום איכותי על ידי צלם איכותי, כל עבודת צילום של הצלמים נעשית באהבה תוך שמירה על אינטראקציה חיובית עם האורחים.​

הצילום מתבצע עם הציוד המקצועי והחדיש ביותר ומתעדכנים מחדש עם עם כל ציוד שיוצא וזה על מנת להעניק ללקוח תוצאת צילום איכותית.

כמו כן תהליך הגשת החומרים ללקוח בין אם מדובר בתמונות סטילס, ווידאו, קליפ והגדלות קנווס הכל מתבצע באריזות מסודרות ומכובדות. כל חתונה וכל עבודת צילום עבור כל אירוע גם אם מדובר באירוע קטן זוכה למלוא תשומת הלב מצד הצלמים של הצלם. צרו קשר.

מה מצלמים

צילום לכל סוגי האירועים חתונות, חינה, בת מצווה, בר מצווה, ברית, בריתה, אירועי חברה, אירועים עסקיים, ליווי טיולים, צילום למגזר הדתי, צילום כנס, צילום עליה לתורה, צילום בר מצווה בכותל אלבומים דיגטלים ועוד... מתכננים אירוע רק הצלם מצלם אותו

אז עם אתם מחפשים, צלם לחתונה או חינה, צלם בת מצווה או לבר מצווה, צלם לבר מצווה בכותל, צלם לברית או לבריתה או אם אתם עושים אירוע חברה, כנס, יום הולדת ואתם רוצים צילום איכותי השאירו פרטים ונחזור. כמו כן מפיקים מגנטים לאירועים, צילום והפקת תמונות בלוקים עץ לאירועים, ניתן גם להזמין צילום על רקע כולל הרקע דרכינו, וויט סקרין, לפרטים נוספים צרו קשר.

איך מזמינים

אז איך מזמינים את צוות הצלם ? מתקשרים לנייד שמופיע למעלה או נכנסים לצור קשר משאירים פרטים אנו חוזרים אליכם ושולחים אליכם הזמנת עבודת צילום עם הפרטים הנוגעים לאירוע שלכם אתם מחזירים בפקס או מייל וזהו. צילום אירועים זה הצלם. הזמנת צילום חתונה גדולה הוא תהליך שונה ובו הזוג צריך להפגש עם צוות הצילום על מנת להתרשם מעבודות הצלמים, צילום חתונה גדולה מצריך הסכם שונה מאירועים קטנים. הזמינו עוד היום צלם לחתונה. הסכם צילום מגנטים או בלוקים לאירועים פשוט, אתם מקבלים הזמנת עבודה למייל ומאשרים אותה במייל חוזר.

מגנטים לאירועים
בלוקים לאירועים
צילום אירועים

צילום ברית  | צילום אירועים | צלם לברית | צלם לבריתה | צלם לאירוע קטן | צילום אירועים במרכז | בלוקים עץ לאירועים | צלם מגנטים | מגנטים לאירועים